جستجو

در خرید اینترنت خانگی، به چه مواردی باید توجه کرد؟

در خرید اینترنت خانگی، به چه مواردی باید توجه کرد؟

  •  نوع خط تلفن :

یکی از رایج ترین روش های اتصال به اینترنت ، سرویس +ADSL2 می باشد. ADSL بر روی خط تلفن ثابت برای مشترک راه اندازی می شود ، به همین دلیل برای دریافت خدمات ADSL باید نوع خط تلفن سیم مسی باشد.

امکان ارائه سرویس ADSL بر روی خط تلفن فیبر نوری ، وجود نخواهد داشت. در این صورت باید از سایر روش های موجود استفاده کرد.

  •  فاصله از مرکز پارس تلکامی :

سرعت اینترنت ، برای همه کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است. فاصله محل سکونت از مرکز پارس تلکامی می تواند در سرعت سرویس ADSL موثر باشد.

در سایر سرویس ها نیز سرعت اینترنت به فاصله از منبع و ارائه دهنده اینترنت بستگی خواهد داشت. برای مثال در سرویس های VDSL ، هر چقدر به کافو های نوری نزدیکتر باشید ، می توانید از اینترنت با کیفیت تری بهره برید.

یا در سرویس اینترنت ۴G یا اینترنت TD-LTE ، از آنجایی که انتقال داده بر روی شبکه موبایل رخ می دهد ، وجود دکل های پارس تلکامی که شبکه را تقویت می کند ، بر روی سرعت سرویس در محل های متفاوت تاثیر گذار خواهد بود.

 برای تخمین میزان مصرف اینترنت ، تصویر زیر می تواند به شما کمک کند که مصرف اینترنت خودتان را تخمین زده و بر همین اساس اقدام به خرید سرویس اینترنت پرسرعت خانگی برای منزل کنید. لازم به ذکر است که در صورت پایان حجم ، امکان خرید حجم اضافی نیز وجود دارد.

  •  میزان مصرف :

در خرید اینترنت برای منزل به این نکته توجه کنید که چه نوع کاربری هستید؟ آیا شما یک کاربر حرفه ای اینترنت هستید که سرعت بالا و حجم زیادی از اینترنت را مصرف می کنید؟ یا ترافیک مصرفی شما فقط برای ارسال پیام و ایمیل های محتوا محور استفاده می شود؟

در خرید اینترنت خانگی، به چه مواردی باید توجه کرد؟

فیلترها
Sort
display